Crop Nedir? Crop Kombinleri

Crop veya diğer adıyla crop top, son dönemlerde moda olmaya başlamış giyim ürünlerinden birisi. Rahatlığı, sadeliği ve ferahlığı sebebiyle sık sık tercih ettiğimiz kıyafetlerden biri olmayı hızlıca başardı diyebiliriz. Üstelik pek çok farklı kombine izin veren crop modelleri sayesinde, evden çıkmak artık daha hızlı. Crop nedir veya crop top nedir sorusuna verilebilecek en iyi yanıt ise iç giyim ile dış giyimin modern bir çerçevede birleşmesi demek mümkün olabilir. Önceden bildiğimiz braletlerin rahatlığını, dış giyim ürünlerinde de yaşamamızı sağlayan crop modelleri klasikten spora binbir çeşit çizgiye sahip şekilde üretilebiliyor. Elbette geriye crop kombinleri nasıl yapılır sorusu kalıyor, ona da gel birlikte bakalım.

 

Crop Altına Ne Giyilir?

Üst gövdenin bir kısmı açık olacak şekilde tasarlanan crop toplar; tarza, mevsime, renge, dokuya göre farklı ürünlerle birlikte giyilebilir. Crop altına ne giyilir sorusu ise haliyle tarzına ve mevsime göre değişebilir. Örneğin, düz pamuklu ve askılı bir crop ile şort, mini etek gibi ürünleri giymeyi tercih edebilirsin. Havalar biraz daha soğuduğunda cropu tayt veya pantolonla da kombinleyebilirsin. Her iki seçenek de oldukça şık duracaktır.

Bu ürüne https://www.zara.com/tr/tr/dikissiz-top-p07901506.html?v1=170916445&v2=2099578 bu link üzerinden ulaşabilirsin.

düz askılı crop top

 

Crop Top İçine Ne Giyilir?

Eskilerin alışkanlık haline haline getirdiği atlet giyme işi, artık pek de gündemde değil. Hatta crop top nedir sorusuna, göbeği açık modasının yeniden hayata geçiren giyim ürünleri demek de mümkün. Dolayısıyla, hangi kombini tercih edersen et crop top içine yalnızca iç çamaşırı giymen yeterli olur. Hele ki yaz aylarında, ferahlatıcı birkaç parça giysi arasında yer alan coplarını, atlet veya braletle giymek istemeyeceksin. Bu yüzden, seçtiğin herhangi bir modeldeki crop içine sütyen veya tercih ettiğin bir iç çamaşırını giyebilirsin.

 

Kışın Crop Top Nasıl Giyilir?

İlk çıktıklarında moda anlamında büyük bir gündem olan crop topları artık görmeye hepimiz alıştık. Sanki sadece yaz aylarında giyilebilecek bir havayla ortaya çıkan bu muhteşem kıyafetler, tasarımların geliştirilmesiyle birlikte kışın da giyilebilir hale getirildi demek mümkün. Çünkü geniş yelpazedeki crop modelleri incelendiğinde görülecek ki yalnızca askılı veya yarım kollu ince çeşitler değil, aynı zamanda uzun kollu, kısa sweatshirte benzer crop toplar da bulunuyor. Elbette yaz aylarında olduğu kadar geniş crop kombinleri yapmak kış mevsiminde pek mümkün değil. Çünkü göbeğin bir kısmı açıksa da soğuk havalardan etkilenmemek için belirli alt giyim ürünlerine yönelmek gerekiyor. Bunlar da elbette yüksek belli pantolon ve eşofmanlar…

Bu ürüne https://www.dilvin.com.tr/3781-tek-omuzlu-crop-top-siyah bu adresten ulaşabilirsin.

tek omuzlu crop top siyah

 

Crop Kombinleri

Crop kombinlerini belirlerken, ilk dikkat etmen gereken unsur tabii ki hava sıcaklığı… Hatta dolabındaki cropları yazlık ve kışlık diye ayırmanı dahi tavsiye ediyoruz. Yazlık crop kombinleri daha geniş seçeneklere sahip. Dar mini etekler, ferah uzun etekler, ince taytlar yaz mevsiminin başlıca crop kombini ürünleri arasında yer alıyor. Soğuk havalarda ise kışlık croplarınla yüksek belli eşofman altlarını veya dokusuna göre belirleyeceğin yüksek bel pantolonları giymeyi tercih etmelisin.

Bu ürüne https://www.dilvin.com.tr/10187-omzu-acik-askili-kazak-lime bu linkten ulaşabilirsin.

askılı crop top

Bu ürüne bu linkten https://www.zara.com/tr/tr/fitilli-buzgulu-crop-top-p03641322.html?v1=168692166&v2=2099578 bu linkten ulaşabilirsin.

fitilli büzgülü crop top

Her koşulda çok şık olacağından eminiz.